Reprezentacija

 Članice reprezentacije iz našeg Kluba:

1.Marija Milićević 1998.godište-aktivan takmičar

-nastupila za pionirsku reprezentaciju Beograda na Flanders Openu u Belgiji 2011

2.Jelena Budrak 1998.godište-aktivan takmičar

-nastuplia za pionirsku reprezentaciju Beograda na Flenders Openu U Belgiji 2011

3. Jana Pudar 1997.godiste-aktivan takmičar

-kadetska reprezentacija Comen cup 2011 u Italiji, finale u discipl.kombinacija

-za pionirsku reprezentaciju Beograda ucestvovala na Otvorenom prvenstvu

Bratislave 2008.godine, Bronza u kombinaciji

4. Mina Odobašić 1997.godiste-aktivan takmčar

-kadetska reprezentacija 2011, finale u disciplini kombinacija

-za pionirsku reprezentaciju Beograda ucestvovala na Otvorenom prvenstvu

Bratislave 2008.godine, Bronza u kombinaciji

5. Jovana Vukičević 1997.godiste

-za pionirsku reprezentaciju Beograda ucestvovala na Otvorenom prvenstvu

Bratislave 2008.godine, Bronza u Kombinaciji

5. Tamara Jovanović 1996.godiste-aktivan takmičar

-kadetska reprezentacija 2011, Comen Cup 2011 Finale u disciplini kombinacija  i preswimmer u disciplini duet.

-za pionirsku reprezentaciju Beograda ucestvovala na Otvorenom prvenstvu

Bratislave 2008.godine, Bronza u kombinaciji

- za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na COMEN CUPU u Beogradu 2009.godine, Finale u Kombinaciji

6. Selena Agatonović 1995.godiste-aktivan takmičar

-za pionirsku reprezentaciju ucestvovala na Flanders Openu 2007.godine

7. Tijana Jovanović 1995.godiste-aktivan takmičar

- za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na Mediteranskim Igrama COMEN

CUPU u Beogradu 2009.godine, Finale u Kombinaciji

8. Natalija Ignjatović 1994-aktivan takmičar

- za pionirsku reprezentaciju ucestvovala na Flanders Openu u Belgiji

2007.godine 

-za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na COMEN Kupu u Izraelu 2008.

- za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na Mediteranskim igrama COMEN

CUPU u Beogradu,Finale u Kombinaciji

9. Teodora Čakarmiš 1994-aktivan takmičar

-Evropsko juniorsko prvenstvo 2011, Finale u disciplini kombinacija

-za pionirsku reprezentaciju ucestvovala na Flanders Openu 2007.godine

-za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na Mediteranskim Igrama COMEN CUPU

u Izraelu 2008.godine

-za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na Mediteranskim Igrama COMEN CUPU

u Beogradu 2009.godine, Finale u disciplini Solo, Duet, Kombinacija

10. Irina Palfi 1993.godiste

-za pionirsku repezentaciju ucestvovala na Flanders Openu u Belgiji

2006.godine u disciplini Duet i Tim

- za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na COMEN CUPU u Zenevi

2008.godine, u disciplini Solo, Duet, Tim

-juniorska reprezentativka Srbije 2009.godine

11. Ana Cekić 1992.godiste-aktivan takmičar

-za juniorsku reprezentaciju učestvovala na 27.YOUTH INTERNATIONAL

COMPETITION DISSELDORF 2010, ostvarila do sada najbolji rezultat za

juniorsku reprezentaciju Srbije, 5.to mesto u konkurenciji od 31 solistkinje iz sveta,

u Figurama 11.mesto od 178.takmicarki

-za seniorsku reprezentaciju Srbije ucestvovala na DUNAV KUPU u Beču 2009.godine, Bronza u disciplini Solo 

- Prva finalistkinja za Srbiju na Evropskom juniorskom prvenstvu u Finskoj 2010.godine u disciplini solo. 

12. Milica Marjanović 1989.godiste

- za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na Mediteranskim igrama u San

Marinu 2002.godine, Finale u Timu i Kombinaciji

-za juniorsku reprezentaciju Srbije ucestvovala na Svetskom juniorskom

prvenstvu u Moskvi 2004.godine u disciplini Tim i Kombinacija

-za juniorsku reprezentaciju ucestvovala na Evropskom juniorskom prvenstvu

u Loanu 2005.godine u disciplini tim i kombo

13. Aleksandra Bjegović 1989.godište

- za juniorsku reprezentaciju ucestvovala na Svetskom juniorskom prevenstvu

u disciplinama kombinacija, Moskva 2004

-članica junirske rerpezentacije , EJ Loano Italija 2005.

-članica kadetske rerpezentacije na Comen Cupu 2002.u San Marinu

14. Tanja Bogdanović 1987.godiste-aktivan takmičar

 

 -za seniorsku reprezentaciju ucestvovala na Evropskom seniorskom

prvenstvu u Budimpesti 2006.godine u disciplini Duet

- za seniorsku reprezentaciju učestvovala na Memorijalu Maja Kos

2008.godine u Beogradu, osvojila Prvu medalju za seniorsku reprezentaciju

Srbije, Srebro u disciplini Solo

- za seniorsku reprezentaciju ucestvovala na Kvalifikacijama za OI u

Pekingu 2008.godine u disciplini Duet

-za seniorsku rerpezentaciju učestvovala na kvalifikacijam za OU, Atina 2004

-članica juniorske reprezentacije na Svetskom prvenstvu u Moskvi 2004

-članica juniorske rerpezentacije na Evropskom prvenstvu u Loanu 2005, skor bodova u Figurama 71.800

-članica juniorske reprezentacije na Evropskom juniorskom prvenstvu u Andori 2003.godine

-članica kadetske rerpezentacije na Comen Cupu u San Marinu 2002.Finale Solo, Duet i Tim

15. Vanja Popović 1987.godiste-aktivan takmičar

-za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na Comen Cupu u San Marinu 2002, finale u duetu i timu

-članica juniorke postave na Evropskom juniorskom prvenstvu u Andori 2003

-članica juniorske rerpezentacije na Svetskom juniorskom prvenstvu u Moskvi 2004

-članica juniorke reprezentacije na Evropskom juniorskom prvenstvu u Loanu 2005

-za seniorsku reprezentaciju ucestvovala na Evopskom seniorskom prvenstvu

u Budimpesti 2006.godine u disciplini Duet

16. Jovana Deretić 1987.godiste

-za kadetsku reprezentaciju ucestvovala na Mediteranskim Igrama COMEN CUPU

u San Marinu 2002.godine, Finale u disciplini Tim i Kombinacija

-za juniorsku reprezentaciju ucestvovala na Evropskom juniorskom prvenstvu

u Andori 2003, finale u disciplini Kombinacija

-za juniorsku reprezentaciju ucestvovala na Svetskom juniorskom prvenstvu

u Moskvi 2004.godine u disciplini tim i kombinacija

-za juniorsku reprezentaciju ucetvovala na Evropskom juniorskom prvenstvu

u Loanu 2005.godine u disciplini Tim i Kombinacija

17.Milica Ljubisavljević 1986.godiste-aktivan takmičar

- za juniorsku reprezentaciju ucestvovala na Svetskom juniorskom prvenstvu

u Moskvi 2004.godine u disciplini Duet, Tim i Kombinacija

- za seniorsku reprezentaciju ucestvovala na Kvalifikacionom turniru za OI

2004.godine u Atini

-za seniorsku reprezentaciju ucestvovala na Evopskom seniorskom prvenstvu

u Budimpesti 2006.godine u disciplini Duet

-za seniorsku reprezentaciju ucestvovala na Kvalifikacionom turniru za OI

u Pekingu 2008.godine u disciplini Duet

18.Ksenija Nikolić 1986.godiste

-nastuplia za reprezentaciju na Svetskom juniorkom prvenstvu u Moskvi 2004, Evropskom juniorsko prvenstvu u Andori 2003

19. Maja Vanević 1986.godiste

-nastuplia za reprezentaciju na Svetskom juniorskom prvenstvu u Moskvi 2004, Evropskom juniorskom prvenstvu u Andori 2003.

 

 

Slika 1. Sa treninga u Pekingu, kvalifikacije za OI 2008.Milica Ljubisavljević prva sa leve strane i Tanja Bogdanović prva sa desne strane.

Slika 2. Ana Cekic u Dizeldorfu 2010.

Slika 3. Evropsko juniorsko prvenstvo Loano 2005, Tanja Bogdanovic i Jovana Deretic.


 Kadetska reprezentacija Srbije i Kanade na pripremama za Comen Cup 2009

 Prvo učešće reprezentacije na Svetskom juniorskom prvenstvu, Moskva 2004