Državno prvenstvo u figurama i tehničkim sastavima, Državno juniorsko i Memorijal Maje Kos

U subotu i nedelju 07.-08.marta na bazenu "11.april "održano je Državno prvenstvo u figurama i tehničkim sastavima, Državno juniorsko prvenstvo i Memorijal Maje Kos. Naš Klub je osvojio 13 medalja. Dominantne su bile domaće pionirke  koje su u konkurenciji preko 40 takmičarki iz 11 Klubova  osvojile zlatnu ( Tara Pudar), srebrnu ( Katarina Adamović) i bronzanu medalju ( Dora Vaščanin). Državne juniorske prvakinje u disciplini tim su naše Jana Pudar, Jovana Jovović, Nevena Dimitrijević i Aleksandra Kocić.Nabolji juniorski duet u Srbiji , državne prvakinje  u 2015. godini su Jovana Jovović i Nevena Dimitrijević ( Jana Pudar). Zlatni juniorski  solo je Nevena Dimitrijević. Državna pionirska, kadetska  prvakinja Jana Pudar, sada  u konkurenciji juniorki osvojila je srebrnu medalju u disciplini solo.Jana Počuča je zablistala u kadetskim figurama sa srebrnom medaljom. Najbolja seniorka u tehinčkom solu bila je Snežana Majstorović. Državne prvakinje u senirskom  tehničkom duetu za 2015.godinu su Nevena Dimitrijević i Jovana Jovović, dok su bronzane bile Jana Pudar i   Snežana Majstorović.

B     R       A      V      O       !!!!!!!!!!!!!